Увага! 05.10.2020 з 14 год. 00 хв. до 15 год. 30 хв. відбудеться прийом звернень громадян в режимі скайп спілкування з заступником начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Людмилою Черненко.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється шляхом подання заявки на офіційну електронну поштову скриньку doc_sector@lg.minjust.gov.ua, не пізніше ніж за два робочі дні до дати його проведення.

Заявка на участь у особистому прийомі звернень громадян в режимі скайп спілкування заступником начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, контактні данні (електронна адреса та логін скайп), стислий виклад мети особистого прийому, опис суті звернення, бажані дату та час проведення особистого прийому в межах запропонованого графіка прийому.

 05 Жовтень
doc_sector@lg.minjust.gov.ua