30.12.2021 з 14 год. 00 хв. до 15 год. 00 хв. відбудеться  спілкування з заступником начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальником Управління забезпечення примусового виконання рішень у Донецькій області Могильним Юрієм.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється шляхом подання заявки на офіційну електронну поштову скриньку doc_sector@dn.minjust.gov.ua, не пізніше ніж за два робочі дні до дати його проведення.

Заявка на участь у особистому прийомі звернень громадян в режимі скайп спілкування з заступником начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальником Управління забезпечення примусового виконання рішень у Донецькій області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, контактні данні (електронна адреса та логін скайп), стислий виклад мети особистого прийому, опис суті звернення, бажані дату та час проведення особистого прийому в межах запропонованого графіка прийому.

30 Грудень
doc_sector@dn.minjust.gov.ua