Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) інформує, що відповідно до Закону України «Про звернення громадян», з метою забезпечення практичної реалізації права громадян на звернення, та впровадження новітніх форм у сфері організації роботи зі зверненнями громадян, начальник Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Тетяна Філатова здійснює особистий прийом громадян в режимі скайп спілкування.

Наступний особистий прийом в режимі скайп спілкування з начальником Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) Тетяною Філатовою відбудеться 23.03.2020 з 15.00 до 17.30.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється шляхом подання заявки на офіційну електронну поштову скриньку info2@kh.minjust.gov.ua, не пізніше ніж за два робочі дні до дати його проведення.

Заявка на участь у особистому прийомі звернень громадян в режимі скайп спілкування з начальником Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, контактні данні (електронна адреса та логін скайп), стислий виклад мети особистого прийому, опис суті звернення, бажані дату та час проведення особистого прийому в межах запропонованого графіка прийому.

23 Березень