Громадяни можуть звернутися до керівництва Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) шляхом запису на особистий прийом громадян, який проводиться у визначені дні та години відповідно до затверджених графіків.
Попередній запис на особистий прийом здійснюється не пізніше ніж за сім днів до дня особистого прийому та має містити інформацію про прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи державних органів він звертався і яке було прийнято рішення та додатково може містити документи, інші матеріали, що подаються заявником для обґрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження).
Після подання заявки на участь у особистому прийомі звернень громадян керівництвом Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) громадянину не пізніше ніж наступного робочого дня надсилається повідомлення про підтвердження прийняття заявки та дати, часу проведення прийому.
Особистий прийом громадян проводиться у визначений день та годину відповідно до попереднього запису. Під час особистого прийому громадянин зобов’язаний пред’явити документ, що посвідчує його особу. У разі відсутності такого документа або відмови його пред’явити громадянин не допускається до особистого прийому.

Детальніше про порядок запису на особистий прийом дивіться на офіційному веб-сайті Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) у вкладці «Прийом громадян».