28 грудня 2021 року з 10:00 до 12:00 відбудеться особистий прийом громадян начальником Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Тетяною Філатовою.

Попередній запис на особистий прийом забезпечується шляхом подання заявки на офіційну електронну поштову скриньку info2@kh.minjust.gov.ua або за телефоном: (057) 751 84 71 не пізніше ніж за сім днів до дня особистого прийому та має містити інформацію про прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, зміст порушеного питання, до яких посадових осіб чи державних органів він звертався і яке було прийнято рішення та додатково може містити документи, інші матеріали, що подаються заявником для обґрунтування своєї заяви (клопотання), скарги або пропозиції (зауваження).
Після надсилання заявки на участь у особистому прийомі звернень громадян керівництвом Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) громадянину надсилається повідомлення не пізніше ніж наступного робочого дня про підтвердження прийняття заявки та дати, часу проведення прийому.
Особистий прийом громадян проводиться у визначений день та годину відповідно до попереднього запису за адресою: 61002, м. Харків, вулиця Ярослава Мудрого, 16. Під час особистого прийому громадянин зобов’язаний пред’явити документ, що посвідчує його особу. У разі відсутності такого документа або відмови його пред’явити громадянин не допускається до особистого прийому.
28 Грудень
61002, м. Харків, вулиця Ярослава Мудрого, 16
(057) 751 84 71