❓

Чи потрібно сплачувати адміністративний збір дляоновлення інформації про кінцевих бенефіціарних власників громадських об’єднань?

❗

Громадські об’єднання, зареєстровані до 11 липня 2021 року, мають подати інформацію про кінцевого бенефіціарного власника та структуру власності протягом трьох місяці. Адміністративний збір:

❌

не справляється у разі подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника протягом трьох місяців з 11 липня 2021 року;

✅

справляється у разі одночасного внесення інших змін до відомостей в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про громадське об’єднання (відповідно до частини четвертої статті 17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”) у розмірі, встановленому статтею 36 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”;

✅

справляється у разі подання інформації про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному Законом України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, після закінчення тримісячного строку з дня набрання чинності наказу Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 “Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності”.