Засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків)

09 вересня 2020 року відбулось засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків), в режимі відеоконференції в програмі Zoom.

Члени регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) розглянули питання порядку денного, а саме: про затвердження плану роботи регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) на 2021 рік; а також про затвердження та надання протокольних доручень за результатами засідання регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків).

Також, було запропоновано об’єднати зусилля щодо необхідності здійснення роз’яснювальної роботи серед верств населення про суть, призначення і зміст застосування Конвенції та протоколів до неї, про особливості застосування Конвенції та практики Європейського суду з прав людини, як джерела права.

Усі члени регіонального відділення Секретаріату Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини при Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) підтримали цю пропозицію та вирішили прийняти участь у підвищенні юридичної грамотності українців, та формуванні правової культури в суспільстві.