Законодавче врегулювання накладення та виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, аналіз проблемних питань та можливих шляхів їх вирішення обговорювали під час робочої зустрічі працівники Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Основ’янському та Слобідському районах у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) та представники Основ’янського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області.

Під час зустрічі присутні торкнулися особливостей накладення адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт. Звернуто увагу на обов’язок власника підприємства, установи, організації або уповноваженого ним органу за місцем виконання порушником суспільно корисних робіт своєчасно перераховувати плату за виконану роботу та законодавче врегулювання даного питання.

Також звернули увагу на відсутність механізму подальшого виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт після направлення до суду матеріалів на підставі ст. 304 КУпАП.