Заступником начальника Куп’янського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Донцовою І.М. у пологовому відділені “Куп’янського територіального медичного об’єднання” Куп’янської міської ради Харківської області в рамках дії пілотного проекту Міністерства юстиції України було вручено свідоцтво про народження дитини. Одночасно батькам було надано правову консультацію щодо дії загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Проект навчає громадян захищати свої права та дає чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушують.

Дія проекту доводить, що держава може бути Вашим партнером, і встановлює рівність перед законом для кожного українця. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Також, було повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua, за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.
#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО
#MinJust4U
#ЯМП!