Сьогодні в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) відбулись збори трудового колективу, які стали передумовою затвердження Правил внутрішнього службового розпорядку та Правил внутрішнього трудового розпорядку.

Для структурних підрозділів, розташованих у Донецькій та Луганській областях, збори проходили у режимі відеоконференції.

У засіданні взяли участь делегати від апарату та структурних підрозділів Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), структурних підрозділів в Луганській та Донецькій областях, відділів державної виконавчої служби, відділів державної реєстрації актів цивільного стану, представники державних нотаріальних контор та державних нотаріальних архівів.

Долучились до обговорення й представники трьох профспілкових організацій, членами яких є працівники Східної юстиції в областях.

Присутні обговорили основні положення Правил внутрішнього службового розпорядку та Правил внутрішнього трудового розпорядку.

Конструктивний діалог відбувся з питань доцільності та укладення колективного договору між працівниками та роботодавцем; внесено пропозиції щодо подальшої діяльності профспілок.