Проведено вебінар за допомогою програми Skype для працівників апарату Валківського районного суду Харківської області на тему: “Порядок надання правової допомоги в межах міжнародного співробітництва”.

Міжнародними договорами, що стосуються питань міжнародного правового співробітництва і правової допомоги в цивільних та кримінальних справах, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, визначені порядок зносин України з іноземними державами з питань надання правової допомоги, обсяг такої допомоги та особливості виконання доручень іноземних держав.

При надані правової допомоги суди України взаємодіють з іноземними компетентними органами. Подібне міжнародне співробітництво вимагає відповідального та дбайливого ставлення до складання відповідних документів.

З метою підвищення якості надання правової допомоги, спеціалістами відділу судової роботи та міжнародної правової допомоги Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) для працівників Валківського районного суду Харківської області було проведено вебінар, в ході якого було роз’яснено які міжнародні договори регулюють питання надання міжнародно – правової допомоги, порядок визнання та виконання рішень іноземних судів на території України, звернення суду України з дорученнями до іноземних судів.