Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) нагадує, що з 14 червня 2022 року відновлюється (розпочинається) прийом документів для проведення визначених законодавством реєстраційних дій щодо громадських формувань та юридичних осіб.

Документи можна подати особисто звернувшись за адресою – м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 26 (вхід з вулиці Ярослава Мудрого).

Також нагадуємо, що Постановою Кабінету міністрів України від 06 березня 2022 р. № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» (зі змінами) передбачена можливість проведення державної реєстрації на підставі документів надісланих заявником електронною поштою або за допомогою інших засобів зв’язку в електронній формі, що створені з дотриманням вимог законодавства у сфері електронних довірчих послуг та законодавства про електронні документи та електронний документообіг, або електронних копій документів у паперовій формі.

Електронні копії документів у паперовій формі приймаються за умови підписання таких копій з використанням кваліфікованого електронного підпису заявника. Документи для державної реєстрації можна надсилати на електронну пошту legalizelegalize16@gmail.com.

Контактний номер телефону для отримання консультацій 0954190968.