08-09 вересня 2021 року очільники відділів ДРАЦС Донецької, Луганської та Харківської областей, а саме:

– заступник начальника Управління – начальник Центрального відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – Катерина Грабалова;

– начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Донецькій області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – Юлія Паршена;

– начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – Оксана Попова

взяли участь у навчальних заходах, спрямованих на підвищення рівня обізнаності та зниження стигми і дискримінації у зв’язку із ВІЛ, туберкульозом та КОВІД-19.

Спільний проєкт, організований УВКБ ООН та МОП відбувся в Києві.

Захід відкрила Державний секретар Міністерства юстиції України Олена Богачова, яка зазначила, що формат тренінгу є сучасним підходом для швидкого засвоєння великих обсягів інформації. Саме даний тренінг орієнтований на розвиток безбар’єрності, зниження ризиків інфікування шляхом створення безпечних умов праці, напрацювання ефективних методик запобігання захворюванням. Учасники тренінгу подякували партнерам – МОП та УБКБ ООН за можливість такої плідної інтерактивної взаємодії в таких обсягах та форматах.

Крім цього, учасники з цікавістю прослухали лекції координатора Міжнародної організації праці в Україні Олексія Савчука та координатора програм Міжнародної організації праці з ВІЛ та СНІД у сфері праці Лариси Савчук, які поділилися своїми знаннями у напрямку виконання Україною стандартів МОЗ у сфері праці та норм соціального забезпечення.

Далі на учасників тренінгу чекала надзвичайно корисна командна робота у напрямках постконтактної профілактики (ПКП), антиретровірусної терапії (АРТ) та протидії стигмації.

Протягом навчальних семінарів учасники підвищили рівень знань у сфері праці та отримали позитивні емоції завдяки злагодженій командній роботі.