З метою забезпечення доступності нотаріальних дій у період дії воєнного стану, сприяння громадянам у реалізації їх прав та свобод розпочали роботу деякі державні нотаріальні контори Донецької області.

Державні нотаріальні контори працюватимуть у дистанційно-гнучкому графіку, шляхом проведення попереднього консультування у телефонному режимі та здійснення прийому громадян за попереднім записом, за зачиненими дверима, уникаючи скупчення відвідувачів у приміщенні державної нотаріальної контори.

З 14.06.2022 розпочала роботу Третя донецька міська державна нотаріальна контора (85400, Покровський район, м. Селидове, вул. Маяковського, буд. 39). Завідувач держнотконтори – Дубінська Людмила Іванівна. Попередній запис громадян для прийому та вчинення нотаріальних дій за телефоном: 050 470 29 38.

З 17.06.2022 розпочала роботу Перша краматорська державна нотаріальна контора (84301, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Ярослава Мудрого, 30). В.о. завідувача держнотконтори – Фареник Олег Олександрович. Попередній запис громадян для прийому та вчинення нотаріальних дій за телефоном: (06264) 7 32 40.

Оплату за нотаріальні дії, надання державними нотаріусами додаткових послуг правового характеру, які не пов’язані із вчинюваними нотаріальними діями, а також послуг технічного характеру можна здійснити у відділеннях ДП “Укрпошта” або через Приват24, з одночасним направленням квитанції на електронну адресу відповідної держнотконтори. Для Третьої донецької міської державної нотаріальної контори квитанції слід направляти на електронну адресу – sigsnaiper345@ukr.net, для Першої краматорської державної нотаріальної контори – kramdnk@ukr.net.