20 січня 2020 року в Харківській області між керівництвом Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) та Головного управління ДМС у Харківській області проведено робочу зустріч, на якій обговорено актуальні питання взаємодії.

Метою зустрічі є прискорення та оптимізація процедури проведення перевірки законності перебування на території України громадян іноземних держав та осіб без громадянства, які звертаються до органів державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області з питань державної реєстрації шлюбу.

Послуги з державної реєстрації актів цивільного стану на Харківщини користуються попитом у громадян іноземних держав. Протягом 2019 року до відділів державної реєстрації актів цивільного стану Харківської області звернулося 918 громадян іноземних держав, з яких 587 – з питання державної реєстрації шлюбу та 331 – з питання державної реєстрації народження дітей.

Налагодження співпраці сприятиме оперативному обміну інформацією, необхідною для реалізації прав громадян України, громадян іноземних держав та осіб без громадянства, які бажають вступити у шлюб на Харківщині.