На Донеччині проведено вебінар з 6 центрами надання адміністративних послуг райдержадміністрацій та місцевих рад.

Обговорені питання зупинення прийому документів, що подаються для державної реєстрації громадських формувань зі статусом юридичної особи та перспективи впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Присутнім звернуто увагу на можливість використання затвердженої пам’ятки на тему: “Он-лайн будинок юстиції для створення громадських об’єднань” для орієнтування громадян на зазначений період. Зокрема, під час зупинення прийому документів громадських формувань зі статусом юридичної особи проект Міністерства юстиції України “Он-лайн будинок юстиції” забезпечує можливість попереднього розгляду документів з державної реєстрації створення громадського об’єднання зі статусом юридичної особи.

Крім того, працівниками відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Донецькій області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління юстиції (м. Харків) проведено практичний тренінг заповнення заяв з урахуванням надісланих зразків заповнення заяв з державної реєстрації створення, державної реєстрації змін до відомостей та державної реєстрації припинення для найбільш поширених видів громадських формувань зі статусом юридичної особи.

Наприкінці заходу учасникам були роз’яснені основні аспекти щодо кінцевих бенефіціарних власників відповідно до листа Міністерства юстиції України від 29.07.2020 № 179/8.4.4/32-20.