Увага! Важлива інформація для фізичних та юридичних осіб. Наказом Міністерства юстиції України внесено зміни до Положення про Єдиний реєстр підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 15 вересня 2011 року № 3018/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2011 року за № 1106/19844, відповідно до якого міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції України надано право надавати відомості з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство (далі Єдини реєстр підприємств), у формі інформаційних листів за відповідним запитом (письмовим або електронним).

Запит про надання відомостей з Єдиного реєстру підприємств у формі інформаційного листа надсилається до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України (м. Харків) на електронну адресу: info2@kh.minjust.gov.ua або поштову адресу: вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків, 61002.

У запиті про надання відомостей у формі інформаційного листа вказуються такі параметри: найменування і код боржника за ЄДРПОУ (для юридичних осіб); дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про проведення державної реєстрації (для фізичних осіб); найменування і код запитувача за ЄДРПОУ (для юридичних осіб) або прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) (для фізичних), повна адреса місцезнаходження, місця проживання (перебування) запитувача.  

У запиті також вказується підстави для отримання відомостей з Єдиного реєстру підприємств та обгрунтування необхідності в оперативному отриманні таких відомостей.

Запит повинен містити особистий підпис запитувача (власноруч у разі направлення письмового запиту або із застосуванням електронного підпису при поданні електронного запиту).