:beginner: 20 липня 2021 року відбулася нарада з керівниками відділів державної реєстрації актів цивільного стану Луганської області. Основна тема обговорення – результати роботи за перше півріччя  2021 року та основні завдання на ІІ півріччя поточного року.

:point_right: Загалом у І півріччі 2021 року видали 1683 свідоцтва про народження, зареєстрували 1137 шлюбів і 223 розлучення, 8740 смертей, склали 61 актових записів про зміну імені.

:point_up:Людмила ЧЕРНЕНКО – Заступник начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції   у Луганській області подякувала керівникам відділів ДРАЦС за роботу, торкнулаcя питань покращення доступу до сервісів, зокрема до їх отримання мешканцями тимчасово окупованих територій .

Наголосила на новаціях Закону про адмінпроцедуру, який є новою сторінкою у відносинах публічної адміністрації та громадян. Прозорість і клієнтоорієнтованість у відносинах у процесах взаємодії з органами влади, наближає нас до європейських стандартів.

На нараду було запрошено менеджера відділу розвитку бізнесу з корпоративними клієнтами Дирекції Луганської філії Укрпошти  Скуридіну Дар’ю Сергіївну, яка надала вичерпні відповіді на всі запитання.

Не лишили уваги й питання неухильного дотримання вимог законодавства у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.

Детальне опрацювання зазначених тем сприятиме швидкій адаптації відділів державної реєстрації актів цивільного стану до нових змін і найголовніше – забезпечить надання громадянам безперебійних та якісних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану.