13 грудня 2022 року працівники Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) пройшли онлайн-тренінг з інфо-медійної грамотності, організований Харківською обласною громадською організацією «Асоціація в підтримку громадських ініціатив «АССА» в режимі відеоконференції в програмі Zoom в рамках проекту “Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність”, який виконується IREX (Рада наукових досліджень та обмінів) за підтримки Посольства Великої Британії та США.

Спікерами заходу виступили Юлія Снурнікова, провідний проектний та медіа-тренер Харківської обласної громадської організації «Асоціація в підтримку громадських ініціатив «АССА», доцент кафедри журналістики ХНУ ім. В.Н. Каразіна, сертифікований тренер Thomson Media з навчання мобільній журналістиці, тележурналіст, автор та ведуча програм, бізнес продюсер та Тетяна Омельченко журналіст, кінопродюсер, режисер-документаліст авторської студії продакшн, тележурналіст.

Під час заходу в ході жвавої та цікавої дискусії співробітники управління отримали багато корисної інформації, розглянули медіаграмотні підходи у зовнішній роботі державних службовців із громадськістю та засобами масової інформації, ознайомились з успішними принципами роботи з соціальними мережами, алгоритмами ідентифікації інформації, навиками грамотного створення та екологічного просування іміджу організації в медіапросторі та отримали низку позитивних вражень.

Шановні колеги, якщо під цим постом ви залишите свої відгуки та поділитесь враженнями будемо дуже раді.