Відбувся онлайн семінар, тренінг через мережу Skype для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг м. Покровськ на тему: “Новели законодавства у сфері державної реєстрації”.

Під час проведення онлайн семінару, тренінгу було розглянуті наступні питання:

1. Розгляд листа Міністерства юстиції України від 07.09.2020 № 234/8.3.1/32-20 щодо проведення державної реєстрації права власності на нерухоме майно у разі реалізації активів на електронних торгах;

2. Порядок державної реєстрації сімейних фермерських господарств;

3. Особливості роботи в оновленому програмному забезпеченні Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

Крім того, до відома доведено інформацію про набрання чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2020 № 721, якою було внесено зміни до п.1 Постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2019 № 1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені строки», щодо зміни скорочених строків для проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії.

В кінці заходу розглянуті проблемні питання, які виникають у адміністраторів при здійсненні ними повноважень щодо прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації.