Для приватних виконавців виконавчого округу Харківської області було проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype.

Під час вищезазначеного заходу були розглянуті наступні питання:

Відповідно до пункту 3 частини 2 розділу ІІ “Прикінцеві положення” Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)” від 17.03.2020 № 530-ІХ з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення.

Звернуто увагу, що 05 грудня 2019 року Верховною Радою України прийнято Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії рейдерству” № 340-IX. Законом внесено ряд змін до Кодексів та Законів України, які набрали чинності з 16.01.2020 року.

Також, були розглянуті практичні питання: “Державна реєстрація змін до відомостей щодо призначення земельної ділянки” та “Механізм державної реєстрації змін до записів Державного реєстру прав на нерухоме майно (помилка адміністратора, іншого реєстратора)”.