Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype “Новели законодавства у сфері державної реєстрації” для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Покровської районної державної адміністрації Донецької області.

Під час проведення онлайн семінару було детально проаналізовано наступні питання:

– державна реєстрація фізичної особи – підприємця через Єдиний державний веб – портал електронних послуг «Портал Дія».

– положення Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-ІХ, який спрямований на захист прав та законних інтересів громадян, суспільства і держави, забезпечення національної безпеки.

Звернуто увагу, що несвоєчасне подання державним реєстратором інформації про КБВ або про його відсутність чи документів для підтвердження відомостей про КБВ є адміністративним правопорушенням. Відповідальність за вчинення встановлена ч.6 ст. 166-11 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Також, доведено до відома наказ Міністерства юстиції України від 19.05.2020 № 1716/5 «Про оновлення форм заяв у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», яким затверджено нові форми заяв, які почнуть діяти з 01 червня 2020 року.

В кінці заходу розглянуті проблемні питання, які виникають у адміністраторів при здійсненні ними повноважень щодо прийому та видачі документів у сфері державної реєстрації.