Проведено онлайн семінар, тренінг через мережу Skype для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг м. Чугуєв Харківської області на тему: “Новели законодавства у сфері державної реєстрації. Проблемні питання, які виникають під час прийому документів адміністраторами ЦНАП”.

Під час вищезазначеного заходу були розглянуті наступні питання:

Строки апеляційного оскарження судових рішень на період дії карантину відповідно до норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 30.03.2020 №540-IX.

Порядок державної реєстрації юридичної особи та строки надання форми та структури власності щодо кінцевого бенефіціарного власника відповідно до вимог п. 4 Розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 №361-IX.

Також були розглянуті практичні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців.