Онлайн семінар, тренінг через мережу Skype для адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Троїцької селищної ради Луганської області на тему: “Новели законодавства у сфері державної реєстрації. Проблемні питання, які виникають під час прийому документів адміністраторами ЦНАП”.

Під час вищезазначеного заходу були розглянуті наступні питання:

Новели законодавства щодо розкриття інформації про кінцевих бенефіціарів у зв’язку із прийняттям та застосування положень Закону України від 06.12.2019 №361-ІХ “Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення”, наказу Міністерства юстиції України від 12.05.2020 №1626/5 “Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства юстиції України” та прийняттям відповідних роз’яснень Міністерством юстиції України. Відповідними положеннями законодавства змінюється поняття «кінцевий бенефіціарний власник» та запроваджується додаткові вимоги та обов’язки щодо розкриття відомостей про них, а також більш жорсткі санкції за порушення законодавства.

Розглянуто питання стосовно порядку розгляду заяви про виключення з реєстру відомостей про поновлення договору, відповідно до Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо протидії рейдерству” № 340-IX від 05.12.2019.

Також були розглянуті практичні питання у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, та фізичних осіб – підприємців.