З нагоди Дня юриста ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФЕСІЙНА СПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ ОРГАНІВ ЮСТИЦІЇ

оголошує дитячий конкурс «Моє майбутнє – юрист!»

Діти юристів частіше стають юристами! Дивно…але це правда.

Так, британські вчені стверджують, що діти юристів у 17 разів частіше стають юристами, ніж діти батьків, які працюють в інших галузях. З проведеного опитування випливає, що юриспруденція – одна з найбільш спадкових професій, окрім медицини.

Без сумніву, вплив батьків на вибір своїх дітей важко переоцінити. Чи звертали Ви увагу, що у батьків-юристів діти формулюють свої думки інакше, ніж інші діти?

Тож напередодні професійного свята юристів пропонуємо Вашим дітям пофантазувати про свою майбутню професію у сфері юриспруденції.

Втілити свої мрії можна у нашому конкурсі, знявши тематичне коротке відео (до 60 секунд) або фото, які демонструють обраний напрям діяльності.

УВАГА! Взяти участь у конкурсі можуть без винятку всі діти працівників Східної юстиції до 18 років не залежно від членства батьків у Профспілці.

Конкурсна робота обов’язково повинна бути з зазначенням прізвища та ім’я учасника, до неї необхідно додати копію свідоцтва про народження дитини та інформацію про батьків дитини (ПІБ, посада та контактний телефон).

За результатами конкурсу Виконавчим комітетом Профспілки буде визначено переможців, які отримають ПРИЗИ.

Крім того, учасники конкурсу – діти членів Харківської обласної професійної спілки працівників органів юстиції отримають заохочення за участь у заході.

Прийом робіт здійснюється Виконавчим комітетом Профспілки до 20.09.2020 за адресою: м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16, 1 пов., 6 каб., e-mail: hopspoy@ukr.net

Проявіть кмітливість, вдавайтесь до креативу та виборюйте головний приз!!!!!

Бажаємо успіху всім учасникам!