З першого погляду, здається що вибір ім’я дитини є приємною і легкою турботою, однак до тих пір, поки батьки безпосередньо не починають займатися цим питанням. Адже, ми бажаємо лише найкращої долі для свого малюка, а ім’я як відомо з давніх часів впливає на долю його володільця.

Пропонуємо до вашої уваги найпоширеніші та рідковживані імена, якими називали новонароджених дітей при державній реєстрації народження протягом І кварталу 2021 року у відділах ДРАЦС Східного регіону.

 Найпоширеніші імена: чоловічі – Артем, Марк, Микита, Максим, Олександр, Давид, Єгор, Іван, Ілля, Кирил, Матвій, Михайло, Микола, Сергій, Тимофій; жіночі – Анастасія, Аліса, Аріна, Варвара, Вікторія, Ганна (Анна), Дар’я, Єва, Катерина, Марія, Мілана, Поліна, Софія, Уляна, Вероніка, Єлизавета.

Рідковживані імена: чоловічі – Аслан, Аарон Ахмед, Белломір, Веніамін, Вольф, Давлат, Демид, Домінік, Емін, Єлісєй, Ждан,Ігнат, Ізраель, Ільдар, Кузьма, Лукас, Леон, Сільвестр, Роберт, Гордій, Лука; жіночі – Василина, Агата, Станіслава, Сілін, Аурора, Аіша, Айша, Амелія, Аріадна, Афіна, Ванесса, Делія, Ельміра, Ельза, Єсенія, Ізабель, Ілана, Інга, Квітослава, Лада, Луна, Лейсан, Любава, Мірабелла, Маріам, Мадіна, Домініка.

Таємниця імен може сказати багато чого про майбутній характер його носія. Тому на цю деталь необхідно особливо акцентувати увагу майбутнім батькам.

А ви знали, що ім’я Домініка – у перекладі з латинського означає Божий день, що належить Богу? Маленька Домініка – здорова й безтурботна дитина. Вона з дитинства смілива, уперта й уразлива. Характер у неї незалежний, колективних ігор не переносить, скоріше буде возитися з ляльками у власному куті, нікого не беручи в компанію.

А ось, ім’я Давид – у перекладі з давньоєврейського означає – “улюблений”. Характер гордий, наполегливий, прагматичний. Давиди товариські, оточені друзями, але саме через них мають багато неприємностей. Схожі на матір. Мають незвичайну фізичну силу. Нетерпимі до неправди, можуть розлютитись, але відразу швидко відходять, зла не тримають.

Софія- має давньогрецьке походження й означає “мудрість”.Маленька Софія – ніжна, добра дівчинка. У відносинах з незнайомими людьми соромлива й не відрізняється зайвою довірливістю. У той же час вона здатна виявити співчуття до слабкої й беззахисної істоти й надати посильну допомогу людині, що потрапила в скрутний стан.

 Рідкісне чи популярне? обирати Вам!