17 січня в Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Харків) за участю Президента Нотаріальної палати України Володимира Марченка, голів відділень Нотаріальної палати України у Донецькій, Луганській та Харківській областях Миколи Бельдєя, Сергія Пульного, та Олени Самощенко відбулась нарада з представниками консультативно-методичних рад та відділень Нотаріальної палати України.

Метою наради було запровадження нових якісних стандартів практики вчинення нотаріальних дій нотаріусами східного регіону України, що сприятиме покращенню якості вчинюваних нотаріальних дій та їх безспірності.

В ході засідання розглянули питання консолідації зусиль представників Управління нотаріату та консультативно-методичних рад і відділень Нотаріальної палати України у Донецькій, Луганській, Харківській областях, врахування думки нотаріальної спільноти, усунення колізій та прогалин в законодавстві, розроблення пропозицій щодо удосконалення законодавства, методичних рекомендацій з принципових і проблемних питань нотаріату та впровадження єдиної нотаріальної практики.