Головним спеціалістом відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Харківській області О. Ночовкіною здійснено надання адресної безоплатної правової допомоги мешканцям Золочівського району Харківської області.

Прийом громадян було проведено спільно з представниками Благодійного фонду “Право на захист” та Золочівського бюро правової допомоги.

Присутні дізналися про стягнення аліментів в порядку наказного провадження, заходи впливу на злісних неплатників аліментів, протидію булінгу, можливість отримання послуги “муніципальна няня” та податкової знижки на розвиток дитини, законодавчі засоби захисту прав дітей та жінок, порядок доступу до безоплатної вторинної правової допомоги тощо.

 

Громадянам були надані консультації з питань сімейного та трудового права.

Крім того, відбулася робоча зустріч в Золочівській селищній об’єднаній територіальній громаді, мешканцям якої були передані інформаційні матеріали правопросвітницького проекту “Я маю право!”