З метою забезпечення своєчасного та якісного надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану в період святкових днів, Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) ознайомлює Вас із графіком роботи відділів державної реєстрації актів цивільного стану Луганської, Донецької та Харківської областей.

У жовтні 2021 року вихідними днями будуть:

– четвер 14 жовтня 2021 року.

Одночасно повідомляємо, що у Центральному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) та відділах державної реєстрації актів цивільного стану у Донецькій та Луганський областях Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) вихідними днями будуть:

– четвер 14 жовтня 2021 року;

– п’ятниця 15 жовтня 2021 року.

Проте, 23 жовтня 2021 року у Центральному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) та відділах державної реєстрації актів цивільного стану у Донецькій та Луганський областях Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – робочий день.

Нагадуємо, що напередодні святкового дня робочий день скорочується на одну годину.

Вітаємо Вас із наступаючим святом, з Днем захисників та захисниць України.Дозвольте привітати  Вас зі святом мужності і патріотизму, святом історії і добра. Це свято всіх, хто любить і захищає свою Батьківщину. Це – свято України. Нехай Ваш дім буде наповнений світлом і любов’ю, а робота приносить лише задоволення! Мирного неба і благополуччя!