Відділ організаційної роботи, документування та контролю повідомляє, що протягом березня 2021 року до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) надійшло та зареєстровано 837 звернень громадян.

За напрямками діяльності звернення розподілились наступним чином:
з питань діяльності Управління забезпечення примусового виконання рішень у Донецькій області – 271 звернення;
з питань діяльності Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області – 63 звернень;
з питань діяльності Управління забезпечення примусового виконання рішень у Харківській області – 411 звернень;

Більшість звернень щодо виконання рішень суду про стягнення заборгованості зі сплати аліментів з боржника та розблокування банківських рахунків.

З питань діяльності Управління державної реєстрації – надійшло 51 звернення, з них: переважна більшість стосовно оскарження рішень, дії або бездіяльності державних реєстраторів, суб’єкта державної реєстрації, незначна кількість з питань державної реєстрації актів цивільного стану, тощо.

З питань діяльності Управління нотаріату – 35 звернень, з них щодо порядку оформлення спадкових прав, про місцезнаходження спадкової справи, у разі припинення нотаріальної діяльності, відмову у вчиненні нотаріальних дій нотаріусами тощо.

З інших питань діяльності Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 6 звернень.

Відповіді надано на 401 звернення, 436 звернень перебуває на розгляді в межах строку, встановленого чинним законодавством.