Згідно частини дев’ятої статті 71 Закону України «Про виконавче провадження» (далі – Закон) виконавець виносить вмотивовані постанови про встановлення тимчасових обмежень боржника, зокрема у праві виїзду за межі України, за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за чотири місяці.

Тимчасові обмеження боржнику встановлюються до погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі. Вищевказані тимчасові заходи припиняються у разі погашення заборгованості зі сплати аліментів у повному обсязі на підставі постанов державного виконавця про скасування таких заходів або закінчення виконавчого провадження з підстав, передбачених пунктами 1, 2, 5, 9, 10, 12, частини першої статті 39 Закону України «Про виконавче провадження».

Інформуємо, що на офіційному сайті Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції наявна інформація про засоби зв’язку з територіальними відділами державної виконавчої служби у Донецькій області на період воєнного стану https://kharkivobljust.gov.ua/news/uvaha-kontakty-orhaniv-derzhavnoi-vykonavchoi-sluzhby-donetskoi-oblasti-shcho-diiatymut-protiahom-chasu-dii-voiennoho-stanu-v-ukraini/