Для отримання відомостей з Єдиного державного реєстру в електронній формі не потрібно відвідувати державного реєстратора та отримувати електронний цифровий підпис.

Заявнику достатньо зайти на сайт Міністерства юстиції України (за адресою: https://usr.minjust.gov.ua/ua/paidextract), вказати критерії пошуку для формування запиту та сплатити кошти через мережу Інтернет за допомогою платіжної картки.

Інформація формується автоматично в режимі «он-лайн».

Звертаємо увагу, що електронні документи мають таку ж юридичну силу, як і паперові. Автентичність кожного електронного документу підтверджується його номером, завдяки можливості повторного завантаження сформованого документу. Номер документу надається заявнику одразу після оплати та міститься на кожному аркуші документу.

Окрім того, на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України забезпечено безкоштовний доступ до актуальних на момент запиту відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань шляхом їх пошуку, перегляду, копіювання. Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань здійснюється відповідно до статті 11 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».