У зв’язку із загостренням ситуації, пов’язаної з поширенням випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом COVID-19, та з метою проведення профілактичних і протиепідеміологічних заходів в державних нотаріальних конторах та нотаріальних архівах Донецької, Луганської та Харківської областей Управління нотаріату Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) закликає відвідувачів контор та архівів не створювати скупчення людей у приміщеннях установ нотаріату.

Звертатись до державних нотаріальних контор та архівів виключно у разі виникнення нагальної потреби та з метою вчинення невідкладних нотаріальних дій (подача заяви про прийняття спадщини з метою недопущення пропуску строку, встановленого для її прийняття; видача свідоцтв про право на спадщину, якщо дата видачі була визначена заздалегідь) за попереднім записом у телефонному режимі.

Утриматись від відвідування державних нотаріальних контор та нотаріальних архівів за наявності ознак захворювання (слабкість, кашель, задуха, ускладнення дихання тощо).

У разі виникнення нагальної потреби відвідування державних нотаріальних контор та архівів використовувати засоби індивідуального захисту (рукавички, захисні маски тощо).

Отримувати консультації та роз’яснення з питань вчинення нотаріальних дій відвідувачі мають можливість дистанційно, за допомогою засобів телефонного зв’язку або електронної пошти.

На час дії профілактичних і протиепідеміологічних заходів в усіх державних нотаріальних конторах та нотаріальних архівах у доступних місцях розміщені скриньки “Для звернень громадян” в яких відвідувачі мають можливість залишати письмові звернення.

Принагідно повідомляємо, що з питань організації роботи установ нотаріату діють телефонні «гарячі лінії» за номерами телефонів:  у Донецькій області – (06264) 3 43 20;  у Луганській області – (095) 524 39 04; у Харківській області – (068) 38 33 680.

 

Також, для зручності громадян запроваджено можливість звернення з питань організації роботи установ нотаріату у телеграм-каналі Управління нотаріату: t.me/notariatlg.