В партнерстві з Департаментом з підвищення конкурентоспроможності регіону Харківської обласної державної адміністрації проведено навчальний ОНЛАЙН семінар для керівників та адміністраторів Центрів надання адміністративних послуг Харківської області.

 

Під час заходу обговорено загальні засади співпраці у сфері державної реєстрації громадських формувань Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) та Центрів надання адміністративних послуг Харківської області; приділено увагу порядку державної реєстрації громадських формувань.

 

Також було наголошено на необхідності організації належного рівня взаємодії реєструючого органу з Центрами надання адміністративних послуг та звернуто увагу учасників семінару на набрання 16.01.2020 чинності Законом України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» від 05.12.2019 № 340-IX, яким внесено зміни до 13 законодавчих актів України, зокрема, до Цивільного кодексу України, Земельного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про оренду землі», Закону України «Про державний земельний кадастр».

Зазначені зміни комплексно врегульовують питання протидії рейдерству та унеможливить неправомірне заволодіння нерухомим майном та корпоративними правами.