Булінг-це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом.

Причин — безліч, а жертвою може стати кожен, хто не вписався у рамки того чи іншого колективу.

Усі ми різні, але всі маємо однакові права і повинні поважати права інших людей. Іноді дітям буває важко висловлювати власні думки, не образивши когось своїм словом. Саме тому, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Головного територіального управління юстиції відвідали учнів 6-го класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Харківської міської ради Харківської області з уроком “Булити не круто!”.
Завдяки цікавій формі спілкування, діти дізналися від спеціалістів про те, що таке булінг та які наслідки іноді мають дитячі образи. У рамках кампанії «#СтопБулінг» працівники юстиції запропонували дітям розібрати життєві ситуації та навчили як знайти вирішення проблеми булінгу серед однолітків. 

Наприкінці уроку, дітки проявивши свою фантазію намалювали світ в якому немає місця булінгу та образам.

Доброзичливість, турбота та повага – вічні людські цінності, які формують толерантне та розвинуте суспільство, та які потрібно виховувати з дитинства.