На базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області, Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області були проведені тренінги, спрямовані на протидію булінгу.

За своєю природою булінг – це агресія, від якої може постраждати будь-яка дитина. Саме тому в межах інформаційної кампанії «СтопБулінг» нашою основною метою є показати дітям, що булити – некруто та нецікаво, і такими діями ми лише завдаємо шкоди тому, на кого така агресія спрямована.

Булінг – не лише порушення прав дитини на безпечне дитинство, це – антисоціальне явище, спрямована на розлад дитячого внутрішнього світу та гармонійного сприйняття себе в оточуючому світі.

Щоразу, проводячи наш тренінг, ми вчимося разом з учнями відчувати ті емоції, які відчувають учасники конфліктної ситуації, пов’язаної з булінгом. Завдяки цьому ми немовби проживаємо саму конфлікту ситуацію, що надає нам змогу зрозуміти, як складно та боляче буває жертві, та як важливо їй допомогти.

Проти булінгу разом – тільки так ми зможемо його подолати в очах дитини цілий світ, нехай він буде щасливим