Результати роботи дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за 2020 рік:

За результатами роботи дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за 2020 рік було проведено 70 засідань дисциплінарної комісії, на яких розглянуто 106 дисциплінарних справ стосовно державних службовців Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Так, за результатами розгляду матеріалів дисциплінарних справ дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 35 осіб, з них: 34 державним службовцям оголошено догану та 1 державного службовця звільнено з посади державної служби.

Стосовно 71 державного службовця дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) було прийнято рішення про закриття дисциплінарних проваджень.

Щодо 9 державних службовців, за результатами розгляду дисциплінарних справ, було направлено подання до правоохоронних органів у відповідності до вимог частини 4 статті 77 Закону України «Про державну службу».

Результати роботи дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за І півріччя 2021 рік:

За результатами роботи дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) за І півріччя 2021 року було проведено 24 засідань дисциплінарної комісії, на яких розглянуто 29 дисциплінарних справ стосовно державних службовців Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Так, за результатами розгляду матеріалів дисциплінарних справ дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) до дисциплінарної відповідальності було притягнуто 9 осіб, з них: 9 державним службовцям оголошено догану.

Стосовно 20 державних службовців дисциплінарною комісією з розгляду дисциплінарних справ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) було прийнято рішення про закриття дисциплінарних проваджень.