Основні завдання:

 • Участь у забезпеченні реалізації державної правової політики, сприяння розвитку системи надання правової допомоги з метою реалізації прав і свобод громадян, захисту законних інтересів фізичних та юридичних осіб в межах компетенції відділу.
 • Забезпечення захисту прав людини і громадянина в межах компетенції відділу.
 • Організація діловодства у міжрегіональному управлінні.
 • Забезпечення встановлення у міжрегіональному управлінні єдиного порядку документування управлінської інформації та роботи з документами незалежно від форми їх створення.
 • Надання методичної допомоги та контроль за дотриманням установленого порядку роботи з електронними документами в структурних підрозділах міжрегіонального управління.
 • Організація роботи посадових осіб, відповідальних за ведення архіву міжрегіонального управління, відповідно до нормативно-правових актів з питань архівної справи, контроль за станом цієї роботи.
 • Організація роботи зі зверненнями громадян у міжрегіональному управлінні, контроль за строками їх розгляду.
 • Організація роботи із запитами на інформацію, що надходять до міжрегіонального управління, контроль за строками їх розгляду.
 • Узагальнення стану роботи структурних підрозділів міжрегіонального управління по виконанню вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».
 • Організація роботи з документами та іншими матеріальними носіями інформації, що містять службову інформацію у міжрегіональному управлінні.
 • Організація роботи по плануванню роботи міжрегіонального управління.
 • Організація підготовки проведення оперативних нарад начальника міжрегіонального управління та складання відповідних проектів документів за результатами нарад.
 • Організація в межах компетенції належної роботи з документами з грифом «Для службового користування», печатками, металевими печатками, штампами, відповідно до вимог чинного законодавства.
 • Організація роботи колегії міжрегіонального управління, складання проектів відповідних документів.

До складу відділу входять сектор документування у Донецькій області та сектор документування у Луганській області.

Посада

Прізвище, ім’я,
по батькові

Телефон та електронна адреса

Відділ організаційної роботи, документування та контролю

Положення про відділ організаційної роботи, документування та контролю Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

Начальник відділу організаційної роботи, документування та контролю Мостепаненко Євгенія (057) 751-81-71

info2@kh.minjust.gov.ua

Сектор документування у Донецькій області відділу організаційної роботи, документування та контролю

Знаходиться за адресою: вул. Ярослава Мудрого, буд. 39/3 місто Краматорськ, Донецька область, 84300

Положення про сектор документування у Донецькій області відділу організаційної роботи, документування та контролю Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

Буданцева Катерина

(06264)5-01-67

doc_sector@dn.minjust.gov.ua

Сектор документування у Луганській області відділу організаційної роботи, документування та контролю

Знаходиться за адресою: вул. Єгорова, 22, місто Сєвєродонецьк, Луганська область, 93400

Положення про сектор документування у Луганській області відділу організаційної роботи, документування та контролю Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

Завідувач сектору документування у Луганській області відділу організаційної роботи, документування та контролю

Поджарий Олексій

(06452) 4-24-93

doc_sector@lg.minjust.gov.ua

УВАГА! 

Отримати додаткову інформацію, а також інформацію про реєстраційний індекс звернення або запиту на отримання публічної інформації, який було направлено до Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), можливо за тел. (057) 751-84-71.