Шановний відвідувачу!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками  Головного територіального управління юстиції у Харківській області та його структурних підрозділів за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про зазначені факти у будь-який зручний для Вас спосіб:

  1. на телефонну «гарячу лінію» сектору з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції у Харківській області (057) 751-84-88
  2. засобами поштового зв’язку на офіційну адресу Головного територіального управління юстиції у Харківській області: вул. Ярослава Мудрого, 16, м. Харків, 61002
  3. електронною поштою на адресу: corsector@kh.minjust.gov.ua

Повідомити про порушення вимог Закону України “Про запобігання корупції можна також  анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Надана Вами інформація буде мож бути підставою для  проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».