23.04.2021 з 13-00 до 14-00 відбудеться особистий прийом звернень громадян в режимі скайп спілкування заступником начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції — начальником Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Харків) — Лаптіновим Віталієм.

Попередній запис на особистий прийом здійснюється шляхом подання заявки на офіційну електронну поштову скриньку doc_sector@lg.minjust.gov.ua, не пізніше ніж за два робочі дні до дати його проведення.

Заявка на участь у особистому прийомі звернень громадян в режимі скайп спілкування заступником начальника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальником Управління забезпечення примусового виконання рішень у Луганській області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) повинна містити: прізвище, ім’я, по батькові громадянина, контактні дані (електронна адреса та логін скайп), стислий виклад мети особистого прийому, опис суті звернення, бажані дату та час проведення особистого прийому в межах запропонованого графіка прийому.

23 Квітень
doc_sector@lg.minjust.gov.ua