Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

Вікторина серед студентів ВУЗів неюридичних спеціальностей

Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області, до складу якої входять студенти Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», разом із Головним управлінням юстиції в Харківській області напередодні Дня юриста організували й провели незвичний захід, який зібрав активну молодь Національного фармацевтичного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», а також Харківського національного університету радіоелектроніки. Підвищити правову культуру серед студентської громади неправових вузів, поглибити знання з провідних галузей права, а також ознайомити молодь з найпоширенішими питаннями галузевого законодавства у формі гри – мета, яку переслідували молоді юристи університету та куратор заходу,  в.о. завідувача сектору правової роботи, правової освіти, систематизації законодавства Т.Г.Жицька. Тетяна Георгіївна зазначила, що правова освіта молоді – це їхній крок до гарного майбутнього. Головне управління юстиції у Харківській області радо зустрічало у себе в гостях студентство Харкова. У вікторині взяло участь три команди, у кожній з яких були присутні справжні знавці права. Переможця обирало журі: заступник начальника Головного управління юстиції в Харківській області Коваленко Ю.Ю., начальник відділу представництва інтересів держави в судах України Головного управління юстиції в Харківській області Михайличенко І.Є., заступник голови Координаційної ради молодих юристів, голова наукового комітету студентського самоврядування, студент IV курсу факультету № 4 Опанасюк М., члени Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції в Харківській області, студентки ІІІ курсу факультету № 4 Моргосліп О.та Черевань В..
На початку заходу перед громадою виступив студент ІV курсу факультету № 4 Бежко В. із промовою щодо актуальних проблем, з якими люди стикаються у повсякденному житті. Владислав торкнувся поширеної ситуації: зустрічі з працівниками ППС. 
Після гучної промови Владислава ведуча заходу Цілина Юлія оголосила початок вікторини. У І раунді треба було обрати команду, яка першою вступить у гру. На питання «Скільки статей в Конституції України?» першою відповіла команда НТУ «ХПІ». Отже, їм і починати…
У ІІ раунді командам належало відповісти на певний перелік питань. Якою є тривалість нормального робочого тижня за законодавством України? З якого віку громадянин України може стати членом політичної партії? На який строк обираються народні депутати України? Як виявилося, політехніки та електроніки мають неабиякі правові знання і як результат отримали однакову кількість балів. У раунді розв’язання задач студенти продемонстрували не аби-який рівень підготовки. Розбиратися у життєвих випадках виявилося досить цікаво. Команда ХТУ «ХПІ» виявилася найпідготовленішою. Капітан команди фармацевтичного університету став кращим красномовцем заходу.
Підбивши загальний рахунок, І місце посіла команда політехнічного інституту, ІІ – фармацевтичного, ІІІ місце дісталося ХНУРЕ. Команди-учасники отримали грамоти й купу позитивних емоцій. Сучасна молодь доказала, що живе не тільки «Контактом» та нічними клубами. Вона добре володіє правовою ситуацією в країні і зможе надати коментар будь-якому інциденту.


Координаційна рада молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта