Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

Поїздка до дитбудинку

Поїздка до дитбудинку

02.11.2011 року студенти Національного університету „Юридична академія України імені Ярослава Мудрого”, члени Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області, члени студентського самоврядування факультету № 4 здійснили благодійний виїзд до дитячого будинку „Гармонія”.
Охочих допомогти виявилось чимало. Серед них представники майже усіх курсів факультету № 4, це: Романюк Павло (5 курс), Опанасюк Марк та Цілина Юлія (4 курс), Маковська Світлана (3 курс), Радзівідло Антон (2 курс).
Цей заклад вважається кращим в Україні притулком для діток від 3 до 14 років. Сюди потрапляють малюки, особисті справи яких знаходяться в суді на розгляді про позбавлення їхніх батьків батьківських прав. Зараз у „Гармонії” проживає 56 осіб. Тут кожній дитині прагнуть приділити максимальну увагу, щоб ніхто не відчув себе обмеженим бодай у чомусь. 
Цього року дитячому будинку виповнюється 10 років, він відкрився 01.01.2001 року. Сподіваємось, що це символічне число єдинопочатку принесе удачу вихованцям у майбутньому і надасть міцний старт для розбудови власного життя.  Ми всі вдячні „Гармонії” за те, що вона надає знедоленим дітям не лише їжу і дах над головою, а й тепло та затишок справжньої родини, яких ці малюки, на жаль, не зазнали з рідними батьками.  
Цей візит до дитбудинку проходив у рамках акції „Подаруй дитині усмiшку”. Студенти нашого університету привезли з собою безліч подарунків і сюрпризів для вихованців „Гармонії”, прихопили також і клоуна, щоб по-справжньому розважити малечу. Діти з величезною радістю і задоволенням брали участь у всіх конкурсах, сміялися, бешкетували. Після розважальної програми ми мали можливість поспілкуватися з дівчатками та хлопчиками, до яких приїхали. Дітки з вдячністю зустріли нас, радо ділилися своїми емоціями і враженнями з приводу перебування в дитячому будинку ”Гармонія”. Як не дивно, всі малюки дуже задоволені тим, що опинилися саме тут, оскільки умови в дитбудинку набагато кращі, ніж у їхніх власних оселях. 


Члени Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області


 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта