Харківська обласна міжвідомча координаційно-методична рада з правової освіти населення

Положення про Всеукраїнську МКМР

Розпорядження № 255 від 05.06.2015 "Про затвердження персонального складу Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення"

Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 25.01.2017 № 24 “Про затвердження персонального складу Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення”

Рекомендації ХОМКМР з правової освіти населення від 29.06.2017

Рекомендації ХОМКМР з правової освіти населення від 09.02.2017

 Про проведення засідання

Про засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення:

09 лютого 2017 року в Харківській обласній державній адміністрації відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. Заступник голови ради - начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Олександр Вікторович Чурсін доповів про необхідність розроблення проекту Програми правової освіти населення Харківської області на 2017 - 2021 роки, - важливого кроку для визначення комплексу організаційно-методичних заходів, направлених на підвищення рівня правової освіти населення Харківської області.

В ході виступу він зазначив, що першочерговим завданням на шляху розбудови в Україні громадянського суспільства і правової держави є подолання правового нігілізму та створення умов для підвищення рівня правової культури населення, активна і свідома участь громадян у здійсненні реформ; повідомив про шляхи реалізації Програми та очікувані позитивні наслідки для підвищення рівня правової культури населення Харківської області; звернув увагу членів ХОМКМР на необхідність напрацювання та внесення пропозицій щодо координації діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, об'єднань громадян, навчальних та культурних закладів, засобів масової інформації у сфері правової освіти населення.

“Виконання заходів Програми, - наголосив Олександр Вікторович, - надасть можливість кожному мешканцю Харківської області бути активним учасником правового процесу і мати змогу самостійно аналізувати чинне законодавство, відмічаючи його здобутки та недоліки, сприятиме задоволенню потреб населення у правовій інформації, заохоченню до участі у розбудові демократичної, соціальної, правової держави та профілактиці правопорушень”.

 

05 серпня 2015 року  у малій залі Будинку рад  Харківської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на тему: « Про затвердження Плану роботи ХОМКМР на ІІ півріччя 2015 року», «Про діяльність районних (міських) міжвідомчих координаційно - методичних рад з правової освіти населення (пропонується заслухати інформацію голови Валківської районної міжвідомчої координаційно - методичної ради з правової освіти населення)», «Про хід виконання рекомендацій ХОМКМР від 31.10.2013 “Діяльність закладів культури міста Харкова та Харківської області щодо підвищення рівня правової освіти населення. Співпраця в зазначеному напрямку з правоохоронними органами, органами виконавчої влади, громадськими організаціями тощо (у порядку контролю)»

 

30 квітня 2014 року в приміщенні Головного управління юстиції за адресою: вул. Петровського, 16 (актова зала) відбулось засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. В ході засідання були розглянуті питання «Про діяльність Вовачанської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правововї освіти населення», «Про діяльність Люботинської міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правововї освіти населення», «Про діяльність громадських організацій правозахисного спрямування», «Про хід виконання рекомендацій Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 27 березня 2013 року «Правоосвітня робота Інспекції з питань захисту прав споживачів у Харківській області» (у порядку контролю)».

26.12.2013 року у малій залі Будинку рад  Харківської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на тему: «Про підсумки роботи Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у  2013 році»

 

31.10.2013 року у малій залі Будинку рад  Харківської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на теми: «Діяльність закладів культури міста Харкова та Харківської області щодо підвищення рівня правової освіти населення. Співпраця в зазначеному напрямку з правоохоронними органами, органами виконавчої влади, громадськими організаціями, тощо», «Щодо результатів соціалогічного дослідження: «Соціологічний моніторинг рівня правової обізнаності школярів старшого шкільного віку та студентів міста Харкова та Харківської області»

 

04.07.2013 року у малій залі Будинку рад  Харківської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на тему: «Профілактика повторної злочинності. Взаємодія установ виконання покарань, територіальних органів внутрішніх справ, органів праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості в зазначеному напрямку. Інформування населення щодо основних положень кримінального, кримінально-процесуального законодавства».

 

27.03.2013 року у Малій залі Будинку Рад Харківської обласної державної адміністрації о 10.00 годині відбулось засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на тему: «Правоосвітня робота Інспекції з питань захисту прав споживачів у Харківській області».

 


25.04.2012 року відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання розглянуто проект Програми правової освіти населення Харківської області на 2012 - 2015 роки, затверджено План роботи ОМКМР.

 

25.05.2012 року відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуті питання: «Реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу», «Діяльність навчальних закладів, органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій, державних господарських об’єднань в напрямку правової освіти за результатами перевірок стану правової освіти, проведеними Головним управлінням юстиції у Харківській області».

 

16.08.2012 відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуте питання: «Реалізація положень Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо правової освіти учасників виборчого процесу».

 

17.09.2012 відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуте питання: «Про проведення правоосвітньої роботи серед населення Пенсійним фондом України в Харківській області та його територіальними управліннями».

 

21.12.2012 року відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання були розглянуті питання: «Безперервна правова освіта в навчальних закладах м. Харкова та Харківської області (робота з учнями, їх батьками, педагогами)», «Затвердження плану роботи Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2013 рік».

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта