Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 

Діючий чиновник (424-458)

ПЛАН роботи ХОМКМР на 2014 рік

ПЛАН роботи ХОМКМР на 2013 рік 

Положення про Всеукраїнську МКМР

Розпорядження № 255 від 05.06.2015 «Про затвердження персонального склад  Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення» 

 

 Про проведення засіданняПро засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення:

 

 

30 квітня 2014 року в приміщенні Головного управління юстиції за адресою: вул. Петровського, 16 (актова зала) відбулось засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення. В ході засідання були розглянуті питання «Про діяльність Вовачанської районної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правововї освіти населення», «Про діяльність Люботинської міської міжвідомчої координаційно-методичної ради з правововї освіти населення», «Про діяльність громадських організацій правозахисного спрямування», «Про хід виконання рекомендацій Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення від 27 березня 2013 року «Правоосвітня робота Інспекції з питань захисту прав споживачів у Харківській області» (у порядку контролю)».

 

26.12.2013 року у малій залі Будинку рад  Харківської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на тему: «Про підсумки роботи Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у  2013 році»

 

31.10.2013 року у малій залі Будинку рад  Харківської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на теми: «Діяльність закладів культури міста Харкова та Харківської області щодо підвищення рівня правової освіти населення. Співпраця в зазначеному напрямку з правоохоронними органами, органами виконавчої влади, громадськими організаціями, тощо», «Щодо результатів соціалогічного дослідження: «Соціологічний моніторинг рівня правової обізнаності школярів старшого шкільного віку та студентів міста Харкова та Харківської області»

 

04.07.2013 року у малій залі Будинку рад  Харківської обласної державної адміністрації відбулось чергове засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на тему: «Профілактика повторної злочинності. Взаємодія установ виконання покарань, територіальних органів внутрішніх справ, органів праці та соціального захисту населення, центрів зайнятості в зазначеному напрямку. Інформування населення щодо основних положень кримінального, кримінально-процесуального законодавства».

 

27.03.2013 року у Малій залі Будинку Рад Харківської обласної державної адміністрації о 10.00 годині відбулось засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на тему: «Правоосвітня робота Інспекції з питань захисту прав споживачів у Харківській області».

 


25.04.2012 року відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання розглянуто проект Програми правової освіти населення Харківської області на 2012 - 2015 роки, затверджено План роботи ОМКМР.

 

25.05.2012 року відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуті питання: «Реалізації Закону України «Про безоплатну правову допомогу», «Діяльність навчальних закладів, органів виконавчої влади, державних підприємств, установ, організацій, державних господарських об’єднань в напрямку правової освіти за результатами перевірок стану правової освіти, проведеними Головним управлінням юстиції у Харківській області».

 

16.08.2012 відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуте питання: «Реалізація положень Закону України «Про вибори народних депутатів України» щодо правової освіти учасників виборчого процесу».

 

17.09.2012 відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання було розглянуте питання: «Про проведення правоосвітньої роботи серед населення Пенсійним фондом України в Харківській області та його територіальними управліннями».

 

21.12.2012 року відбулося засідання Харківської обласної міжвідомчої координаційно - методичної ради з питань правової освіти населення. В ході засідання були розглянуті питання: «Безперервна правова освіта в навчальних закладах м. Харкова та Харківської області (робота з учнями, їх батьками, педагогами)», «Затвердження плану роботи Харківської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення на 2013 рік».

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта