Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

 

Інформація щодо введення національного класифікатора КВЕД – 2010

 

До уваги суб’єктів господарювання!

 

           Реєстраційна служба Головного управління юстиції у Харківській області повідомляє, що відповідно до наказу Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 № 457 «Про затвердження та скасування національних класифікаторів» з 1 січня 2012 року набрав чинності новий національний класифікатор України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» ( далі – КВЕД-2010). При цьому наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 07.02.2013 № 113 «Про відновлення чинності національного класифікатора України ДК 009:2005 «класифікація видів економічної діяльності» чинність національного класифікатора України ДК 009:2005 «Класифікація економічних видів діяльності» (далі – КВЕД-2005) відновлено до 31.12.2013 року. Згідно із частиною другою статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» (далі – Закон про реєстрацію) в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців (далі – Єдиний державний реєстр) містяться відомості щодо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, про види їх діяльності.

           Частиною першою зазначеної вище статті Закону про реєстрацію визначено, що відомості про юридичну особу або фізичну особу-підприємця включаються до Єдиного державного реєстру шляхом внесення записів на підставі відомостей з відповідних реєстраційних карток та відомостей, що надаються юридичними особами державному реєстратору за місцезнаходженням реєстраційної справи згідно із законодавством України.

           Законом про реєстрацію передбачено, що у випадку зміни суб’єктом господарювання виду діяльності державному реєстратору необхідно надати встановлений Законом про реєстрацію пакет документів для внесення відповідних змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

            За даними Єдиного державного реєстру станом на 02.09.2013 лише близько 61% юридичних осіб та 58% фізичних осіб-підприємців мають КВЕД-2010. До кінця поточного року перейти на КВЕД-2010 повинні близько 1,4 млн. суб’єктів господарювання.

             Для забезпечення доступності та відкритості матеріалів з впровадження КВЕД-2010 створений Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2005 та КВЕД-2010, який розміщено на головній сторінці офіційного веб-сайту Держкомстату на банері «Сервіс для визначення кодів видів економічної діяльності за КВЕД-2005 та КВЕД-2010» http://kved.ukrstat.gov.ua/, а усі матеріали, які стосуються розроблення та впровадження в статистичну діяльність КВЕД-2010, розміщено на банері «Проекти статистичних класифікацій».

             Просимо заздалегідь подати до органів державної реєстрації пакет документів для внесення відповідних змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі.

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта