Керівництво управління  
  Структурні підрозділи  
  Розклад роботи  
  Загальні правила роботи  
  Місія, функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Головного управління юстиції  
  Основні функції структурних підрозділів  
  Організаційна структура Головного територіального управління юстиції  
  Правові засади  
  Прийом громадян  
  Гаряча лінія  
  Плани роботи та звіти про їх виконання  
  Пріоритети роботи  
  Доступ до публічної інформації  
  Перелік та умови отримання послуг, що надаються управлінням, форми і зразки документів, правила їх заповнення  
  Звернення громадян  
  Безоплатна правова допомога  
  Управління персоналу  
  Cтажування громадян з числа молоді  
  Державні закупівлі  
  Лінія довіри  
  Фінансові ресурси  
  Основні засади очищення влади  
  Правова робота - Методичні рекомендації - 2017 рік  


 

Міжшкільна правова вікторина


15 грудня 2011 року студентами Національного  університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», членами Координаційної ради  молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області, членами студентського самоврядування факультету № 4 була організована міжшкільна правова вікторина.
У бій за перемогу вступили три провідні харківські гімназії № 6, № 169 та № 47.
Харківська гімназія № 6 радо відгукнулася на пропозицію провести цей захід у її стінах, та привітно вітала Координаційну раду та своїх конкурентів. 
Школярам були запропоновано відповісти на загальні питання на знання галузевого законодавства.  Виявилося, що підростаюче покоління правників, якому ще зараз всього 15-16 років, уже добре знає, яким є загальний вік кримінальної відповідальності, як називають особу, яка має два і більше громадянства, і навіть яким є кількісний склад Конституційного Суду України.
Особливу увагу привернув юнак, відповіді якого походили на відповіді студента хоча б 2 курсу академії, але аж ніяк не школяра 10 класу, якому 15 років, як ми потім від нього дізналися. Зацікавившись, ми вирішили з ним поспілкуватися. Виявилося, що його звуть Дмитро Моцний. Він навчається у класі з хіміко-біологічним профілем, та це не заважає йому уже зараз мати намір вступити до юридичної академії, бо це, як вважає школяр, корисно для життя, цікаво, дає змогу допомагати людям і державі, і до того ж гроші гарні приносить. Визначеності цього юнака у подальшій своїй долі, може позаздрити навіть випускник юридичного Вишу. Він уже зараз з впевненістю заявив, що буде адвокатом з цивільних справ.
 Цей юнак давав такі обґрунтовані відповіді, що склалося враження, що саме він приніс перемогу своїй гімназії № 47, яка зайняла перше місце. Господарі заходу з відривом всього у два бали зайняли почесне друге місце.
Тож ми побачили, що якщо ці діти не покинуть своїх намірів пов’язати своє життя з юриспруденцією, то нам нічого боятись за свою заміну, вони достойно продовжать нашу справу, якщо уже у 15 років вони починають формулювання своїх думок словами: «Відповідно до статті 115 Кримінального Кодексу України…», постає питання, якими вони вийдуть зі стін нашої академії?  

Члени Координаційної ради молодих юристів при Головному управлінні юстиції у Харківській області


 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта