Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”

8 - 11 листопада 2018 року в Палаці спорту для старшокласників шкіл, випускників ПТУ, технікумів, студентів закладів вищої освіти відбудеться Міжнародна виставка “Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018”. На виставці абітурієнти матимуть змогу не тільки поспілкуватися з представниками різних навчальних закладів щодо освітніх програм та факультетів, а також отримати корисну правову інформацію.

Працівниками Головного територіального управління юстиції у Харківській області 8 листопада 2018 року (з 10-00 до 12-00) в рамках реалізації правопросвітницького проекту “Я маю право!” буде проведено комунікативну кампанію, спрямовану на інформування учасників про напрямки проекту: “СтопБулінг”, “СтопНасильство”, “ЧужихДітейНеБуває”.

Під час виставки буде поширено інформаційні друковані матеріали Міністерства юстиції України: буклети, плакати та пам'ятки “Поїхати з дитиною за кордон - легко!”, “Податкова знижка на навчання”, “Як протидіяти домашньому насильству”, “Отримуй аліменти” та “Зупинимо булінг разом!”.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта