Харківська юстиція продовжує протидіяти булінгу

Харківська юстиція продовжує протидіяти булінгу

Спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва Смородська М.С. та Парамонова Л.В. провели тренінг #СтопБулінг для учнів 5-А класу Харківської гімназії № 144.

Разом з учнями було опрацьовано алгоритм протидії булінгу за допомогою формули “stop-talk-walk”. Учні поділилися на групи агресорів, жертв та спостерігачів та виконали три прості кроки:

STOP: Зберігайте спокій! Ввічливо зупиніть кривдника, намагайтесь уникнути сварки. Ні в якому разі не вступайте з ним в бійку.

 

TALK: Говоріть спокійно і впевнено. Зазначте, що подібне ставлення до себе вам не подобається і ви не збираєтеся це терпіти. Повідомте агресора, якщо він не припинить свою поведінку, ви будете змушені повідомити дорослим (вчителям, батькам).

WALK: Якщо є можливість, зробіть вигляд, що вам байдуже і йдіть геть.

 

 

Вказана вправа допомогла учням сформувати нетерпимість до проявів агресії, розвила співчутливе ставлення до жертв насилля.

Наприкінці тренінгу працівники юстиції організували флешмоб #СерцеДоброти. Учням було запропоновано написати на серці те, що може допомогти іншій людині, зігріти їй душу. Витягнувши навмання одне серце впродовж наступного тижня учні пообіцяли зробити те, що написано на його сердці доброти  для когось іншого.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта