Тренінг на тему: “Конституційні права дитини”

Тренінг на тему: “Конституційні права дитини”

Головним спеціалістом Холодногірського районного у місті Харкові відділу державної реєстрації актів цивільного стану (надалі-Відділ) Харіною О.І. для учнів Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської області проведено тренінг на тему: “Конституційні права дитини”.

Під час тренінгу дітей було ознайомлено з їхніми основними правами та обов’язками. Ознайомлено з Конвенцією “Про права дитини” та Конституцією України.

Головний спеціаліст Відділу повідомила, що «Конвенція про права дитини» була прийнята Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 р.

І відразу її підтримала 191 країна. Наша країна також ратифікувала цей документ 27 вересня 1991 р. Ратифікація означає, що усіма правами дитини, закладеними у Конвенції, діти нашої країни можуть користуватися, а наша держава повинна контролювати дотримання прав. Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом що присвячений широкому спектру прав дитини.

 

Для дітей було проведено інтерактивну гру “Знайомство”, в якій кожному учаснику тренінгу необхідно було назвати слово, що асоціюється в нього з поняттям “право”.

 

 

Учням було роз’яснено що правами дитина наділена від самого народження і  їх неможливо втратити, оскільки вони мають відношення до самого факту людського існування.

 

 

В тематичній грі “Я маю право на” з учнями було опрацьовано права дитини. Наприкінці заходу було роз’яснено, що всі діти є неповторними, з індивідуальними рисами характеру та темпераменту, проте всі мають рівні права і перед Законом всі рівні.      

 

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта