Семінар на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

Семінар на тему «Я МАЮ ПРАВО!»

11 жовтня 2018 року начальником управління персоналу Федотовою Т.М., заступником начальника управління – начальником відділу по роботі з персоналом управління персоналу Супруненко Т.І., спеціалістом відділу по роботі з персоналом управління персоналу Козелько К.О., завідувачем сектору з питань запобігання і виявлення корупції Федоренко А.В., провідним спеціалістом відділу з питань банкрутства Свірідовою Н.О., начальником відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Старовойтовою М.В. проведено спільний правопросвітницький захід з метою ознайомлення працівників Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації з основними напрямками проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Під час заходу було приділено особливу увагу тематиці «#ЧужихДітейНеБуває, #CтопНасильство, #СтопБулінг». Були висвітлені ряд питань щодо особливостей захисту бізнесу.

Також, присутніх було проінформовано про нові сервіси Міністерства юстиції України, зокрема, повідомлено про веб-портал pravo.minjust.gov.ua та єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги за допомогою якого можна отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях.

 

 

 

 

 

   

61002, м. Харків, вул. Ярослава Мудрого, 16

тел.: (057) 751-81-68

e-mail: info@kh.minjust.gov.ua

www.kharkivobljust.gov.ua

карта сайта